Soundbounce v20 (windows)

Soundbounce

v20
Soundbounce
ÜCRETSİZ
İndir 26.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotify üzerindeki müziklerinizi diğer meraklılarla ortak bir şekilde dinlemenize imkan veren ücretsiz bir uygulama.

Soundbounce programı, Spotify Premium hesabına sahip olan ve müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için hazırlanmış bir ortak müzik dinleme platformu olarak adlandırılabilir. Programı kullandığınızda sizinle benzer zevklere sahip kullanıcılarla ortak bir şekilde müzik dinleyebiliyor, listeler hazırlayabiliyor, listelerdeki müziklerin çalma sırası için oylamalarda bulunabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve çok sade bir arayüzle gelen program, maalesef Spotify Premium hesabı gerektirse de meraklıların ilgisini çekecektir. Programı kullandığınızda farklı kullanıcıların kendi müzik dinleme odalarına erişebiliyor, dilerseniz kendi odanızı da açabiliyorsunuz.

Odada bulunan kişiler oynatma listesi içerisine eklenen müzikleri oyluyorlar ve çıkan oylama sonuçlarına göre hangi parçaların çalınacağı belli oluyor. Böylelikle genel olarak herkese yönelik parçaların çalınmaya başlaması mümkün oluyor.

Fakat uygulamayı aktif olarak kullanabilmek için Spotify hesabınızla giriş yapmanız ve bunun yanında Facebook yahut Twitter hesabınızla da bağlayarak onay vermeniz gerekiyor. Özellikle sosyal medya hesaplarını üçüncü parti programlarla paylaşmaktan hoşlanmayanlar bu konuda pek memnun olmayacaklardır ancak bağlamanın herhangi bir sıkıntısını görmediğimi de belirtmem gerek.

Programı kullanmaya başladığınızda Spotify programınız kapanıyor ve müzikler direkt olarak Soundbounce üzerinden oynatılmaya başlanıyor. Dolayısıyla programı kapattığınızda yeniden Spotify'ı açmanız gerekiyor ve bu durum biraz rahatsız edici olabiliyor. Uygulamanın müzikleri direkt olarak Spotify'dan oynatması sayesinde herhangi bir ses kalitesi sorunu da mevcut değil.

Denenebilir yeni ortaklaşa müzik dinleme platformlarından birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR