Spartan Lite Multi Clipboard 10.04 (windows)

Spartan Lite Multi Clipboard

Spartan Lite Multi Clipboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    125

  • Üretici

    M8 Software(UK)

Spartan Lite Multi Clipboard programı sayesinde bilgisayarınızda gelişmiş kopyala yapıştır işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Windows işletim sisteminin hafızaya yani panoya kopyalanan veriler için yeteri kadar destek sunmadığı ortada. Sadece tek bir verinin hafızada tutulmasını ve daha sonra yapıştırılmasını sağlayan Windows, maalesef sık sık bu işlemi yapanlar için çok yetersiz imkanlar sunuyor ve kullanıcıların biraz daha gelişmiş pano yönetimi uygulamalarına ihtiyaç duymaları olası hale geliyor.

Spartan Lite Multi Clipboard programı, kolay kullanılır bir arayüze sahip olan ve aynı zamanda ücretsiz olarak kullanılabilen pano yönetimi programlarından. Böylece hafızaya aldığınız yazıları, resimleri veya diğer bilgileri birden fazla olacak şekilde saklayabilir, daha sonra panodan başka programlara kolayca yapıştırabilirsiniz.

Kopyalayabileceğiniz bilgilerin adedi neredeyse sınırsız ve böylece çok geniş bir panoya sahip olabildiğiniz için hiç bir bilginiz kaybolmayacaktır. Ayrıca programın belli bazı programlardan veri kopyalama yapmamasını sağlama gibi güvenlik seçenekleri de mevcut.

Panoya çok fazla veri kopyalandıysa ve bunlar arasında filtrelemeler yapmak isterseniz de arama fonksiyonlarından faydalanabilir ve böylece hafızadaki verileri daha rafine bir şekilde görebilirsiniz. Eğer sık sık kopyala, kes ve yapıştır işlemleri yapıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR