SpeederXP 2.36 (windows)

SpeederXP

SpeederXP
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    285,734

  • Üretici

    Xp Speeder

SpeederXP ile sistem performansınızı arttırarak oyunları daha hızlı bir şekilde oynayabilir, internette daha hızlı dolaşabilirsiniz.

SpeederXP ile bilgisayarınızın performansını gözle görülür bir şekilde arttırabilir ve internet işlemlerinizi de bu sayede daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken de yararlanabileceğiniz bu araç ile oyunlarınızı da daha hızlı çalıştırabilirsiniz. Bilgisayarınız eski veya yavaş ise SpeederXP ile bilgisayarınızı tahmin etmeyeceğiniz kadar hızlandırabilirsiniz. 

Bildiğiniz gibi bilgisayarlar zamanla yavaşlama eğilimi gösteriyor ve kullanıcılar da ilk günkü performansı yakalamak için farklı araçlar kullanıyorlar. SpeederXP tam da bu amaçla kullanabileceğiniz bir yazılım. Kolay kullanılan araüzünde düzenli bir şekilde sunulan fonksiyonları kullanarak sisteminizi hızlandırabilir ve eski performansını yakalaması konusunda adımlar atabilirsiniz.

PC performansınızın yanı sıra internet bağlantınızı da hızlandırabileceğiniz bir araç olan SpeederXP ile bilgisayarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz.

YORUMLAR