SpeedSmart (windows)

SpeedSmart

SpeedSmart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedSmart, web tarayıcısını açmadan kablosuz ve hücresel bağlantı hızınızı ölçebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

SpeedSmart, Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış hızlı ve başarılı bir hız testi yapma uygulamasıdır. Hem kablosuz (WiFi) hem de hücresel (3G, 4G, LTE) bağlantınızın hızını saniyeler içerisinde ölçebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Microsoft’un Network Speed Test uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz SpeedSmart uygulaması dünya genelinde 60’ın üzerinde test sunucu merkezi üzerinden internet bağlantı hızınızı ölçen, 30 saniyeden kısa bir sürede indirme, yükleme ve ping değerlerini öğrenebileceğiniz kolay kullanımlı bir ağ hız testi uygulaması. 

Gerçek zamanlı test sonuçlarını oldukça sade tasarlanmış arayüz üzerinden sunan uygulama, gerçekleştirdiğiniz tüm testleri otomatik olarak hafızasına kaydediyor. Bu da size geçmiş test sonuçlarını görme ve mevcut sonuçla karşılaştırma fırsatı sunuyor. Sonuçların ortalamasını da alabilen uygulama birden fazla sunucu üzerinden test etme imkanı da sunuyor. Teste başlamadan önce sunucular listesinden seçiminizi yapabiliyorsunuz. Sunucu seçiminin test sonuçlarını büyük oranda etkilediğini düşünürsek bu oldukça faydalı bir özellik.

SpeedSmart Özellikleri:

  • İndirme, yükleme, ping değerini öğrenme (Ortalamaları dahil.)
  • Geçmiş ve mevcut test sonucunu paylaşma
  • Geçmiş test sonuçlarını karşılaştırma
  • Test sunucusunu değiştirme, harita üzerinde görme
  • Kullanımı basit ve sade kullanıcı arayüzü

YORUMLAR