SplitMovie 2 (windows)

SplitMovie

2
SplitMovie
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 12.07 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SplitMovie ile videolarınızı farklı parçalara ayırabilirsiniz.

SplitMovie kullanıcılara video kesme ve videoları parçalara ayırma konusunda yardımcı olan bir video düzenleme programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız videoları seyrederken kimi zaman istenmeyen bölümler ve reklamlar video izleme keyfimizi baltalayabiliyor. Bunun yanında dosya boyutu nedeniyle uzun süreli videoları mobil cihazlarımızda oynatamayabiliyor veya DVD gibi optik medyalara yazdıramıyor, taşınabilir belleklere kopyalayamıyoruz. Bu nedenle hem videolardan istemediğimiz bölümleri çıkarmak hem de video ayırma işlemini gerçekleştirmek için SplitMovie gibi bir video düzenleme programına ihtiyaç duyuyoruz.

SplitMovie kullanarak yaygın video formatlarını programa tanıtabiliyoruz ve videoların belirleyeceğimiz bölümlerini keserek videodan çıkarabiliyoruz. Bunun yanında videoları belli uzunluklara veya belli dosya boyutuna sahip olacak şekilde otomatik olarak da bölebiliyoruz. El ile de yapılabilen bölme işlemi sayesinde videolarımızı ihtiyaçlarımıza göre şekillendirebilmekteyiz.

SplitMovie video dönüştürme özelliği sayesinde üstünde çalışma yaptığımız videoları farklı formatlarda bilgisauarımıza kaydedebiliyor. SplitMovie videolar üzerinde yaptığınız değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görebilmeniz için size küçük bir önizleme sunuyor ve bu anlamda daha pratik bir kullanıma sahip oluyor.

YORUMLAR