StarBreak (windows)

StarBreak

StarBreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StarBreak bilgisayarlarınızda ücretsiz olarka oynayabileceğiniz MMO türünde bir aksiyon oyunu

StarBreak içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren ve bolca aksiyon sunmayı başarabilen bir aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan StarBreak'de bilim kurgu tabanlı bir hikaye konu alınıyor. Oyunda insanoğlunun teknolojide büyük ilerlemeler katettiği bir çağa konuk oluyoruz. Azimli bir şekilde çalışarak evrenin ve uzayda yaşamın sırrını keşfeden insanoğlu Watcher adlı bir gücün dikkatini çekiyor ve Watcher StarBreak adlı kıyamete sebep olarak insanoğlunu evrenden siliyor. Fakat geride küçük bir grup kalıyor ve bu grup kendi kolonisini kuraraak insan neslini kurtarmaya çalışıyor. İşte biz de bu mücadeleye katılıyoruz ve çeşitli düşmanlarla savaşıyoruz.

StarBreak oynanış olarak bir platform oyunu ile bir aksiyon oyununun karışımı şeklinde hazırlanmış. 2 boyutlu olan oyunda bir yandan kahramanımızla platformlar arasında zıplayarak ilerliyoruz, diğer yandan da silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Online altyapıya sahip olan oyun aynı zamanda bir MMO. Oyuncular StarBreak'datakımlar kurarak birlikte savaşabiliyorlar ve kuvvetli bölüm sonu canavarlarını ortak olarak yok ederek özel ödüller kazanabiliyorlar. Ayrıca kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

StarBreak düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarınızda rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. StarBreak'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 800 MHz işlemci

- 512 MB RAM

- Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

- 512 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR