SteelSoft TV 5.2 (windows)

SteelSoft TV

5.2
SteelSoft TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,055

  • Üretici

    Steelsoft

SteelSoft TV, farklı ülkeler üzerinde yayın yapan televizyon kanallarını çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

SteelSoft TV, dünya üzerindeki birçok televizyon kanalını bilgisayar ortamı üzerinde çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Oldukça sade ve basit kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir ve programın kendilerine sağladığı ekstra özelliklere arayüz üzerinden kolayca ulaşabilir.

Ekranın sağ tarafında yer alan liste aracılığıyla farklı ülkelere ve kategorilere ait televizyon kanallarını seçerek, hızlı ve kolay bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Buna ek olarak program içerisinde yer alan arama fonksiyonu yardımıyla istediğiniz televizyon kanallarını arayabilir, sürekli olarak izlediğiniz ve elinizin altında olmasını istediğiniz kanalları favori listenize ekleyebilir ve son izlemiş olduğunuz televizyon kanallarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca televizyon yayınını istediğiniz zaman durdurabilir, normal görünümden tam ekran görünüme geçiş yapabilir, ses ayarlarını değiştirebilir veya programın sessiz bir şekilde sistem tepsisi üzerinde çalışır halde beklemesini sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanan programla ilgili yaptığım testler sırasında herhangi bir donma, çökme veya hatayla karşılaşmadım ama gelin görün ki SteelSoft TV üzerinde yer alan birçok televizyon kanalının çalışmadığı da bir gerçek.

Her şeye rağmen SteelSoft TV, çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebileceğiniz oldukça basit ve kullanışlı bir program. Bu nedenle tüm kullanıcılarımıza programı tavsiye ederim.

YORUMLAR