Success Story (windows)

Success Story

Success Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Success Story, 10 farklı restoranı işletmeye çalıştığınız bir Windows 8.1 oyunu.

Success Story, G5 Entertainment imzasını taşıyan popüler restoran işletme oyunları arasında. Detaylı hazırlanmış yüksek kalitede grafikleri ve karakter animasyonları ile benzerlerinden öne çıkan yapım Windows platformunda da ücretsiz. Hem tablet hem de bilgisayarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda Fransız mutfağının öne çıkan lezzetlerini hazırlıyoruz.

Büyük bir restoranda tek başımıza çalıştığımız ve süre sınırının olmadığı oyunda popüler Fransız tatlılarının yanında patates kızartması, hamburger, pizza, dondurma, kahve ve daha saymakla bitiremeyeceğim menüler hazırlıyoruz. Amacımız restoranımıza gelen müşterilerin siparişlerini en hızlı ve eksiksiz şekilde hazırlayarak para kazanmak ve restoranımızı genişletmek. Ancak işimiz oldukça zor. Daha ilk çalışma günümüzden onlarca sipariş alıyoruz. Müşterilerimiz çok sabırsızlar, fazla bekletilmeye gelmiyorlar. Tabii ki işimizi çok iyi yaparsak müşteriler bahşiş bile bırakabiliyor.

Oyunu zenginleştirmek, daha çekici kılmak adına koyulmuş 7 mini oyun içeren oyunda hep aynı restoranda bulunmuyoruz. Yeni malzemelerle yeni yemekler yapabileceğimiz 10 farklı restoranda çalışıyoruz. Menü çeşidimiz ise oyunda ilerledikçe artıyor. Çok sayıda tatlı ve içeceğin yanında yüzlerce farklı burger yapabiliyoruz.

Çocukların da oynayabilecekleri kadar basitlikte kontrol seçenekleri sunan burger hazırlama oyunu Success Story’i bolca boş vakti olan herkese öneririm. Görsellerden oynanışa her şeyiyle başarılı bir yapım olmuş.

Success Story Özellikleri:

  • 10 farklı restoran
  • 12 burger malzemesi ile 140’dan fazla burger tarifi
  • 7 mini oyun ve 10 öne çıkan karakter
  • Success Story’de görebileceğiniz 14 özel yemek

YORUMLAR