SuperFolder 1.0.0.3 (windows)

SuperFolder

SuperFolder
ÜCRETSİZ
İndir 0.43 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperFolder programı sayesinde dizin ve klasörlerinizi silinemez, taşınamaz ve yeniden adlandırılamaz hale getirebilirsiniz.

SuperFolder programı, bilgisayarınızda yeniden adlandırılamaz, silinemez, taşınamaz ve ulaşılamaz tipte dizinler yaratmak için kullanabileceğiniz ilginç bir program diyebilirim. Bu garip karşılanabilecek işlemi oldukça kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilmenizi sağlaması ise artılarından bir tanesi.

Programı kullanırken ilk olarak dosya gezgini vasıtasıyla istediğiniz klasörü belirliyorsunuz ve daha sonra bu dosyanın adına hangi eklemenin yapılması gerektiğini açılır menüden seçiyorsunuz. Program klasörlerin silinmezliği onlara verdiği ek isimler vasıtasıyla gerçekleştiriyor, zira Windows'un izin vermediği bazı dosya adlarından dolayı bu adlar dizinlere verilebildiğinde artık tamamen silinemez hale geliyorlar.

Bir klasörü bu şekilde dokunulmaz hale getirdiğinizde, artık içinde bulunanları açmak haricinde hiç bir kaldırma, değiştirme işlemi üzerinde gerçekleştirilemiyor ve böylece önemli olan klasörlerinizin bilgisayarınızı kullanan diğer kişiler tarafından dokunulmasını engelleyebiliyorsunuz.

Eğer engelleme işlemini geri almak isterseniz yine SuperFolder programına ihtiyacınız olacak. Bu nedenle bir kere sabitlediğiniz dizinleri eski haline getirebilmek için SuperFolder'ı hemen bilgisayarınızdan kaldırmamanızı öneriyoruz. Basit arayüzü sayesinde tüm bu işlemleri bir kaç dakika içerisinde tamamlayabilir ve klasörlerinizin sabit olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR