Survivalist Demo (windows)

Survivalist

Survivalist
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survivalist zombilerce istila edilmiş bir dünyaya konuk olduğunuz bir RPG oyunudur

Survivalist eğer açık dünya tabanlı rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir RPG oyunu.

Zombi temalı bir rol yapma oyunu olan Survivalist'de tıpkı Walking Dead gibi ünlü dizilerdeki gibi bir dünjyaya konuk oluyoruz. Gizemli bir şekilde ortaya çıkan bir virüs insanlarda beklenilmeyen etkiler göstermiş, onları sinirlerini kontrol edemeyen ve düşünmeden hareket eden kana susamış canavarlara dönüştürmüştür. Kısa sürede yayılan bu salgın sonucu insanlık yüzyıllar boyunca kurduğu medeniyetle birlikte gelen kazanımları kaybetmiştir. Adalet, güvenlik, ahlak gibi değer yargıları çökmüş, hayatta kalmak bir ölüm-kalım mücadelesi olmuştur. Sadece içecek su bulmak bile ölüm tehlikesi arz etmektedir. İşte biz zombilerin ortaya çıkışının bir yıl ardından bu dünyaya konuk oluyoruz ve hayatta kalmak için kendi yolumuzu bulmaya çalışıyoruz.

Survivalist bize oyunu dilediğimiz gibi oynama imkanı veriyor. Oyunda yapacağımız seçimler beraberinde sonuçlarını da getiriyor. Oyundaki temel amacımız bizim gibi diğer hayatta kalan kişileri bulmak, güvenlerini kazanmak ve medeniyeti tekrar inşa etmek. Bu iş için oyunun sunduğu geniş açık dünyaya çıkarak yiyecek ve içecek gibi temel kaynakları toplamamız, ticaret yapmamız, ekinlerimizi yetiştirmemiz ve çeşitli görevleri yapmamız gerekiyor. Bütün bunları yapmak için zombilerle mücadele etmenin yanında etik çıkmazlarla karşılaşmakta, diğer insanlarla savaşmakta, gizli ve çürümüş sırları ortaya çıkarmaktayız.

Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Survivalist izometrik kamera açısıyla oynanıyor ve RTS oyunlarına benzer öğeler de taşıyor. Oyunun tek eksi yönü grafikleri. Çok yüksek kaliteye sahip olmayan grafikler ortalama bir seviyeye sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP
  • Çift çekirdekli işlemci
  • 1 GB RAM
  • DirectX 10
  • 160 MB boş depolama alanı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme