TagSpaces 1.7.6 (windows)

TagSpaces

TagSpaces
ÜCRETSİZ
İndir 19.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda bulunan tüm dosya ve klasörleri etiketlemek ve kolayca yönetebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarında sıklıkla arşivler hazırlayan ve binlerce dosyayı yönetmek zorunda olan kullanıcıların bu dosyaları en hızlı yoldan organize edebilmek için bazı dosya yöneticileri ve yardımcı araçlar kullanmaları gerekebiliyor. Zira Windows'un kendi dosya yönetim araçları iyi bir dosya ve dizin organizasyonu sağlamakta yetersiz kalıyorlar ve bu nedenle ek yazılımlar oldukça faydalı olabiliyorlar.

TagSpaces da bunlardan bir tanesi ve bilgisayarınızda bulunan dosyalar arasında en hızlı yoldan aramalar gerçekleştirebilmenizi, dosyalara etiketler vermenizi ve içeriklerini önizlemenizi sağlıyor. Dolayısıyla neyin nerede olduğunu bulmak zorlanıyorsanız ve iyi bir kategorizasyona ihtiyacınız varsa programı denemeyi unutmamalısınız.

Aynı zamanda, bilgisayarınızdaki tüm klasörleri programa katmak zorunda değilsiniz ve sadece iyi bir şekilde yönetmek istediğiniz dizinleri endeksine katmasını sağlayabilirsiniz. Endekse katılan dizinlerin içeriklerindeki dosyalar formatlarına göre sıralanıyor, etiketlenebiliyor, yeniden adlandırılıyor ya da silinebiliyorlar. Ayrıca dosyaların neler barındırdıklarına da hemen göz atabiliyorsunuz.

Klasör içeriklerini farklı önizleme seçeneklerine göre görebilir ve böylece size en uygun listeleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sık sık dosyalarınızı kullanmak zorunda kalıyorsanız ve onların en iyi şekilde düzenlenmesini istiyorsanız programı kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR