TagTower 1.8.3 (windows)

TagTower

TagTower
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TagTower, bilgisayar kullanıcılarının farklı dosyalarına etiketler atayabilecekleri kişisel bir dosya etiketleme programıdır.

TagTower, kullanıcıların dosyalarına etiketler atamalarına olanak sağlayan ve daha sonrasında bu etiketler yardımıyla ihtiyaç duydukları dosyalara kolayca erişim sağlamalarına olanak tanıyan kullanışlı bir kişisel etiketleme yazılımıdır.

Program yardımıyla farklı dosyalar için özel etiketler tanımlayarak, daha sonrasında bu etiketler altında listelenmiş olan dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızda yer alan tüm oyunlara ait kısayolları oyun etiketi altında listeleyebilir ve bu sayede tüm oyunlarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz. Aynı şekilde bu tarz bir etiketleme işlemini kullandığınız programlar, dinlemek istediğiniz müzikler ve çok daha fazlası içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu etiketleme işlemi sayesinde ihtiyacınız olan dosyaların hangi klasörler altında veya hangi adla kayıtlı olduklarını bilmenize gerek kalmaz. Sadece daha önce atamış olduğunuz etiketler veya anahtar kelimeler yardımıyla ihtiyacınız olan dosyalara çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken etiketlemek istediğiniz dosyaları seçmek ve sonrasında hangi etiket altına kaydedeceğinizi belirleyerek işlemi tamamlamaktır. Böyle ne zaman isterseniz program anasayfası üzerinden belirlemiş olduğunuz etikete tıklayarak, bu etiket altında listelenmiş olan dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar kullanıcılarının verimliliğini artıracak, oldukça güzel düşünülmüş bir program olan TagTower'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.