TechieBot 1.4.684.37 (windows)

TechieBot

TechieBot
ÜCRETSİZ
İndir 0.47 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TechieBot ile bilgisayarınızı yavaşlamaktan kurtarabilirsiniz

TechieBot kullanıcılara sistem optimizasyonu, Windows açılışı hızlandırma, internet hzılandırma ve bilgisayar güvenliği konularında kolay bir çözüm sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımız zamanla biriken çöp dosyalar ve Windows açılışını işgal eden gereksiz uygulamalar ve servisler tarafından zaman içerisinde yavaşlamaktadır. Bu yavaşlatıcı öğeler temizlenmedikçe ve düzenlenmedikçe zaman geçtikçe bilgisayarınızı daha da şişirir ve bilgisayarınızın işlem yapma ve konutlara tepki verme sürelerini uzatır. İşte TechieBot bu gibi durumlardan şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Sistem optimizasyonu işini oldukça pratik bir hale getiren TechieBot oldukça sade ve bir o kadar da kullanışlı bir arayüze sahip. Program ilk adımda sisteminizi analiz ediyor ve size olası sistem hızlandırma ve güvenlik tedbirlerini listeliyor. Windows açılışını yavaşlatan öğeleri tespit eden TechieBot bu öğeleri devre dışı bırakmanıza olanak sağlıyor. Bunun yanında bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan ve sabit diskinizin çalışma hızını düşüren çöp dosyalar taranıyor ve tespit edilerek temizleniyor.

TechieBot internet hızlandırma işlemi için sizin bilgisayarınızla en uyumlu olan tarayıcıları ve internet ayarlarını size sunuyor. Bunun yanında güvenliğiniz için antivirüs yazılımı ve güvenlik duvarı denetimi yapan TechieBot eğer herhangi birine sahip değilseniz internetten gerekli yazılımları indirerek ve gerekli ayarlamaları yaparak bilgisayarınıza koruma sağlıyor.

YORUMLAR