The Panorama Factory 5.3 (windows)

The Panorama Factory

5.3
The Panorama Factory
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 8.30 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panoramik fotoğraflar yaratmak isteyen kullanıcıları hedef alan bu araç ile karmaşık programlarla uğraşmadan dilediğiniz çalışmayı kolayca yapabilirsiniz.

The Panorama Factory, panorama fotoğraflar çekmeyi seven kullanıcıların bulabilecekleri en pratik ve hızlı programlardan biri. Panoramik fotoğraf çekmek ve düzenlemek her ne kadar zor bir işlem gibi görünse de bu program sayesinde dilediğiniz türden panoramik fotoğrafı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Piyasada Photoshop türünde birçok güçlü rakibi olsa da The Panorama Factory pratik bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Fotoğraf düzenleme programları hakkında fazla bilgisi olmayan kullanıcıların bile hiç zorlanmadan faydalanabileceği bu programda işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış birçok araç mevcut. Fotoğraflara renk ekleyebilir, hizalama yapabilir, gereksiz kısımları kesebilri ve bazı efektler ekleyebilirsiniz.

Kolay kullanım özelliklerine sahip kullanıcı dostu arayüzü sayesinde aradığınız her türlü fonksiyonu zorlanmadan bulabileceğiniz editörde, adım adım ne yapmanız gerektiğini gösteren bir yardımcıya da yer verilmiş. Panoramik fotoğrafınızı yarattıktan sonra dilerseniz HTML şablonunu da edinebilirsiniz.

Özet olarak, basit ve kolay özelliklere sahip bir panoramik fotoğraf yaratma programı arıyorsanız, The Panorama Factory sizi fazlasıyla memnun edecektir.

YORUMLAR