The Universim Demo (windows)

The Universim

The Universim
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Universim sıradışı bir simülasyon oyunudur

The Universim oyunculara kendi gezegenlerini yaratma ve yaşatma imkanı veren bir tanrı oyunu.

Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz en ilginç simülasyon oyunlarından biri olan The Universim günümüze kadar yayınlanmış olan tanrı olma oyunu örneklerinin güzel yanlarını bir araya toplayan bir oyun. The Universim'de maceramız geniş bir yıldız sistemi içerisinde kendi gezzegenimizi yaratmamız ile başlıyor. Tanrılıktan gelen güçlerimizi kullanarak yeni bir dünya yaratıyoruz ve kendi galaktik imparatorluğumuzu kurarak kudretimizi ortaya koyuyoruz. Yarattığımız bu dünyada medeniyetlerin ortaya çıktığına ve gelişerek büyüdüklerine şahit olabiliyoruz. The Universim sahip olduğumuz güçleri nasıl kullanacağımız ile ilgili olan bir oyun. Yarattığımız dünyada gelişen olaylara ve Nuggets adı verilen gezegen sakinlerinin davranışlarına nasıl bir yaklaşım göstereceğimiz tamamez bize kalmış. İstersek yakıp yıkarak ve yok etme gücümüzü kullanarak gezegenimize çekidüzen verebilir, istersek yolunda gitmeyen şeyleri düzelterek ve yapıcı olarak gezegenimizin yaşamasını sağlayabiliriz.

The Universim'de her an karşımıza yeni bir sürpriz çıkabiliyor. Oyundaki rastgele gelişen olaylar bizi radikal kararlar almaya itebiliyor. Kimi zaman gezegenimizdeki medeniyetlerden biri diğerine savaş açtığında müdahale edebiliyoruz veya olayları akışına bırakabiliyoruz. Ya da dünyanın yanıp kül olmasına katkıda bulunabiliyorsunuz.

The Universim'de kontrolümüz altındaki medeniyetlerin kendi yapay zekaları olduğundan kendi kararlarını alabiliyorlar. Ayrıca uzaylı saldırıları, salgın hastalıklar, savaş, isyanlar gibi dış etkenler medeniyetlerimizin istikrarını ve gelişmesini etkileyebiliyor. The Universim oldukça çeşitli ve zengin öğelerle donatılmış bir simülasyon oyunu olarak özetlenebilir.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme