The Wesport Independent (windows)

The Wesport Independent

The Wesport Independent
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    Coffee Stain Studios

The Wesport Independent ilginç bir yapıya sahip olan bir simülasyon oyunu

The Wesport Independent eğer Papers, Please veya Please, Don't Touch Anything benzeri oyunları oynayıp keyif aldıysanız hoşunuza gidebilecek bir simülasyon oyunu.

Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir sansür simülatörü olarak tanımlanabilecek bir oyun olan The Wesport Independent'da oldukça ilginç bir hikaye konu alınıyor. Oyunumuzdaki olaylar yeni savaştan çıkmış bir ülkede geçiyor. Bu ülke savaştan çıktıktan sonra yeni bir parti iktidara geliyor. Söz konusu parti iktidara geldiğinde ise baskı ve sansürü kendi iktidarını kalıcı kılmak için bir araç olarak kullanıyor ve medya üzerinde büyük bir denetim kuruyor. Biz de bu ülke de yayın yapmaya çalışan bir gazetede çalışan bir editörün yerine geçiyoruz ve bu ortamda özgür bir yayın ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

The Wesport Independent'da temel işimiz gazetemizde yayınlanacak olan içerikleri düzenlemek ve kaldırılması gerekenleri içerikten çıkarmak. Bu işi yaparken aldığımız kararlar sansürcü hükümetin ve muhalif kesimin gazetemiz hakkında görüşlerini belirliyor. Artan muhalif sesleri desteklemek ya da faşist iktidarın ensemizdeki nefesini bastırmak için iktidar yanlısı yayın yapmak bizim elimizde. Gazetemizdeki içerikleri düzenlerken istediğimizi sansürleyebiliyoruz veya bütün gerçeklere içerik üzerinde yer vermemeyi tercih edebiliyoruz.

The Wesport Independent farklı sonlara sahip olan sürükleyici ve ilginç bir oyun. Retro bir görünüme sahip olan oyunun düşük konfigürasyonlu sistemlerde bile çalışabilmesi muhtemel. The Wesport Independent'ın minimum sistem gereksinimleri şunlar:

- 1 GB RAM

- Open GL 2.0 destekli ekran kartı

- 100 MB boş depolama alanı

YORUMLAR