Thundercall (windows)

Thundercall

Thundercall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thundercall, tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabildiğiniz online tabanlı bir aksiyon ve rol yapma oyunudur.

Thundercall, R2 Games'in fantastik MMORPG seven oyuncular için yeni piyasaya sürdüğü bir online oyun. Rol yapma oyunlarına alışkın olanlar için büyücü ve savaşçı sınıflarını bir araya getiren, mount, PvP ve zindan sistemi gibi ögelerle de oynanışı zenginleştirmek isteyen Thundercall, yeni çıkan online oyunlar arasından hızlıca yükselmeyi başardı.

Oyun özellikle türe yeni başlayacak oyuncuları hedef alıyor ve sınıf sistemi gibi karakter detaylarına pek takılmadan, arkadaşlarınızla hızlıca başlayabileceğiniz bir yol çiziyor. Dediğim gibi karakter sınıfı olarak sadece büyücü ve savaşçı var. Buna göre şehirde oyuna başlayıp ilgili görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Farklı NPC'lerle iletişim kurabilir, çevredeki oyuncularla iş birliği için onlara davet atabilirsiniz. Tabii oyun içi altın satmaya çalışan botlara karşı dikkat etmeniz gerekiyor!

Grafik tarzı olarak yine ücretsiz tarayıcı oyuncuları sınıfında görsellerle karşı karşıyayız. Fantastik havanın korunması için birbirinden ihtişamlı kostüm ve silahlar bizleri bekliyor. Buna bağlı olarak karakterinizi geliştirdikçe bu silahlar da güçleniyor, hatta oyunda sürekli kullanacağınız yetenekleriniz de keşfetmeye başlıyorsunuz. Yeteneklerin animasyonu da görsel açıdan tatmin edici olduğu için Thundercall'ın aksiyonu hiç de fena değil. Zaten karakterinizi açtığınızdan itibaren aksiyon dolu bir maceranın sizi beklediğini anlıyorsunuz.

Thundercall, şimdiye kadar belli bir başarı elde etmiş MMORPG oyunlarından belirli dersler almış. Oyuncular tarafından çok sevilen kostüm setleri, mount (binek) sistemi ve PvP arenaları gibi oyunda sizi bir hayli meşgul edecek uğraşlarınız var. Tabii bunların çoğu oyunda biraz ilerledikten sonra açılan şeyler. Biraz sabrettikten sonra oyunun sunduğu içeriklerden rahatlıkla yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Thundercall'ın sunucuları da daha yeni oldukları için hafta sonu boyunca iki katı deneyim puanı kazanma gibi etkinlikler oluyor. Bunları kaçırmayın.

Thundercall'ı hemen denemek isterseniz yukarıdaki Hemen Oyna! butonuna tıklayarak kaydınızı yapabilir ve oyuna girebilirsiniz.

ARTILAR

Binek, kostüm, zindan etkinlikleri

Aksiyon dolu yetenekler

EKSİLER

PvP, zindan gibi içerikler çok geç açılıyor

Sınıf seçeneği çok az

Oyun içi satın alma ögeleri çok fazla

YORUMLAR