ToolWiz Player and Converter 1.4.0.0 (windows)

ToolWiz Player and Converter

ToolWiz Player and Converter
ÜCRETSİZ
İndir 5.68 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ToolWiz Player and Converter, ses/video dosyalarınızı oynatabileceğiniz ve dönüştürebileceğiniz güçlü ve etkili bir programdır.

ToolWiz Player and Converter, kullanıcılara ses/video dosyalarını oynatabilecekleri ve dönüştürebilecekleri iki farklı programı bir arada sunan güçlü bir yazılım çözümüdür.

Toolwiz Player ile bilgisayarınız üzerinde yer alan ses/video dosyalarını oynatabileceğiniz gibi Toolwiz Converter ile farklı uzantılara sahip olan medya dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Dahili codec desteği sayesinde neredeyse tüm popüler ses ve video dosyası türlerini destekleyen program, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca izlemek istediğiniz videoları veya dinlemek istediğiniz ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatmaktadır.

Sade bir medya oynatıcıyı kullanıcılara sunan Toolwiz, medya oynatıcı üzerinde ekstra özellikler sunmamasına karşın, amacı sadece medya dosyalarını oynatmak olan kullanıcıların isteklerini tam anlamıyla karşılayacaktır.

Program üzerinde yer alan Toolwiz Converter ise kullanıcılara sunduğu farklı dönüştürme seçeneklerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamakta ve farklı cihazlar için sunduğu dönüştürme desteğiyle de dikkat çekmektedir.

Medya oynatma ve dönüştürme seçeneklerini kullanıcılara bir arada sunan ToolWiz Player and Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

ToolWiz Player and Converter Özellikleri:

  • Oynatılabilen dosya uzantıları; *.AAC;*.AC3; *.APE;*.DTS; *.FLAC; *.M4A; *.MKA; *.MP2; *.MP3; *.MPA; *.MPC; *.OFR; *.OGG; *.RA; *.TTA; *.WAV; *.WMA; *.3GP; *.ASF;*.AVI; *.AVM; *.AVS; *.DAT;*.FLV; *.MKV;*.MOV; *.MP4;*.MPEG; *.MPG;*.NSV; *.OGM;*.RM; *.RMVB;*.TP;*.TS;*.VOB;*.WMV.
  • Sade ve basit arayüz
  • Hızlı dosya dönüştürme
  • Ses ve video dönüştürme: MPEG-4, AVI, H.264, DivX, XviD, RM, FLV, SWF, MOV, 3GP, WMV, MP3, AAC, AC3, M4A, WAV, WMA ve çok daha fazlası
  • Farklı cihazlar için dönüştürme (PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google telefonlar, iPad, Nokia, Android, Zune ve daha fazlası)