Total Privacy 6.5.4.380 (windows)

Total Privacy

Total Privacy
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.93 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Privacy, internet geçmişi ve sistem aktiviteleriyle ilgili arkanızda bıraktığınız tüm izleri silen güçlü bir güvenlik aracıdır.

Total Privacy, kişisel güvenliğine önem veren ve arkasında iz bırakmayı sevmeyen bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş olan güçlü bir güvenlik aracıdır.

Bilgisayarınız üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri ve internet geçmişinizle ilgili tüm verileri sadece birkaç tıklamayla temizlemek için kullanabileceğiniz yazılım oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve program içerisinde yer alan özelleştirilebilir ayarlar rahatlıkla yapılabilir.

İçerisinde geniş bir görev listesine sahip olan program, her türlü hassa veriyi tarar, bulur ve temizler. Örneğin, tarayıcınız ile ziyaret etmiş olduğunuz sayfa geçmişi, çerezler, web form bilgileri, uygulama geçmişi, gereksiz dosyalar, geçmiş dosyalar ve çok daha fazlasını Total Privacy ile temizleyebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan ekstra bir özellik sayesinde geri dönüştürülebilecek olan tüm veriler için boş alanları tespit ederek silebilir ve bu verilerin geri dönüştürülmesini engelleyebilirsiniz.

Yine program yardımıyla başlangıç sırasında otomatik olarak çalıştırılan uygulamaları görüntüleyebilir ve bunların yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu bahsettiğimiz özelliklerin dışında Total Privacy içerisinde yer alan bir diğer güzel özellik olan şifre yönetme aracı ile güçlü şifreler oluşturabilir ve hesaplarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak kişisel güvenliğine önem veren ve arkasında iz bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Total Privacy'yi denemelerini öneriyorum.