TouchMousePointer 1.9.1.1 (windows)

TouchMousePointer

TouchMousePointer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dokunmatik ekranlı Windows 8 bilgisayarınız için sanal touchpad emülasyonu uygulaması.

TouchMousePointer programı, Windows 8 işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda sanki touchpad varmış gibi davranan bir emülasyon programı. Böylece hem kullanıcılar touchpad deneyimini bir nebze de olsa yaşayabilirler, hem de geliştiriciler yeni bilgisayar almadan touchpadin uygulamaları ve programlarında nasıl tepki vereceğini görebilirler.

Program direkt olarak masaüstünüzde kullanabileceğiniz bir touchpad yaratıyor ve nasıl davranması için ayarladıysanız o şekilde davranıyor. Dilerseniz sadece ekranın yan tarafında bulunabilirken, dilerseniz tam ekran bile çalıştırabiliyorsunuz.

Elbette kullanabilmek için bilgisayarınızda Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinin yüklü olması ve cihazınızın dokunmatik ekran olması gerekiyor. Direkt olarak dokunmatik ekranınızdaki touchpad'e dokunarak fare işaretçisini hareket ettirebilirsiniz. Direkt olarak ekrandaki alanlarda el gezdirmek yerine sadece sanal touchpad'i kullanabildiğiniz için daha küçük bir alan ile daha fazla bölgeyi kontrol edebilirsiniz.

YORUMLAR