Transference 1.0 (windows)

Transference

1.0
Transference
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transference, Ubisoft tarafından yayınlanan ve gerçek görüntüler kullanılarak hazırlanan, kendine has özellikleri bulunan bir tür macera oyunudur.

Birinci kişi bakış açısıyla oynadığımız ve karmaşık bir zihnin içindeki gizemleri çözmeye çalıştığımız Transference, farklı tarzıyla son zamanların en öne çıkan yapımlardan bir tanesi olmayı başarıyor. Hem VR hem de normal bilgisayarlar üzerinden oynanabilen yapısıyla birçok farklı kişiye hitap eden Transference, oyunculara gerilim dolu bir maceranın kapılarını aralıyor.

Film gibi hissettiren; ancak oyun gibi oynanabilen bir gerilim

Transference’in ana amacının Hollywood yapımı bir filmi oyunlaştırmak olduğu söylenirken bunun üzerine biraz da gerilim sosu eklendiği dile getiriliyor. Psikolojik gerilimlerle dolu bir zihnin içinde cirit attığımı yapımda amacımız live-action çekilen görüntüler eşliğinde içine girdiğimiz zihnin gizemlerini çözebilmek.

Gizemi farklı bakış açılarından çözün

Farklı bireylerin bozulmuş zihinlerinde dolaşarak ve onların perspektifinden bakarak bulduğun parçaları bir araya getir, dağılmış bir ailenin hikâyesini tamamla ve gizemi çöz.

Kendi gözlerinizden deneyimleyin

Birinci kişi bakış açısıyla oynadığımız gerçek bir anlatısal gizem oyunu olan Transference’de olayı birinci kişinin gözlerindene görerek, bütün macerayı kendimiz yaşıyor gibi hissediyoruz. İçinde bulunduğumuz evde oturan ailenin tüm sırlarına ortak olduğumu yapım, rol yapma ögeleri içermese bile sizi bir rolün içine sokarak, bambaşka bir deneyim yaşamanıza ön ayak oluyor.

Transference sistem gereksinimleri

  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10
    • DirectX: Sürüm 11
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

YORUMLAR