Tropico 6 (windows)

Tropico 6

Tropico 6
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tropico 6 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir şehir simülasyonu oyunudur

Tropico 6 eğer bir diktatör olmak ve kendi ülkenizi yönetmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir strateji oyunu.

Bir şehir simülasyonu oyunu olarak tanımlanabilecek Tropico 6'da serinin sevilen karakteri El Presidente geri dönüyor ve bu sefer iktidarını genişletiyor. Hatırlanacağı üzere önceki Tropico oyunlarında sevimli diktatörümüz adasını turistler için cezbedici hale getirmeye çalışıyordu. Yeni oyunda ise tek bir adayla sınırlı kalmıyoruz, birden fazla adayı yönetmeye çalışıyoruz. Bu adaları birbirlerine köprülerle bağlayabilmemiz de mümkün.

Tropico 6'da kontrol alanımızın genişlemesi demek yeni ulaşım seçeneklerinin oyuna eklenmesi demek. Oyunda yollar döşeyip, tüneller inşa ediyoruz. Ayrıca başkanlık sarayımızı da dayayıp döşeyebiliyoruz. Ülkenizi daha çekici hale getirmek için ajanlarınızı özel görevlere gönderebilir, Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi gibi yapıları "ödünç alabilirsiniz" .

Tropico 6'da seçim konuşmalarının da geri döndüğünü görüyoruz. Bu konuşmalarda muhtemelen tutamayacağınız sözler vererek kalabalığı coşturabileceksiniz.

YORUMLAR