TypeText 1.10 (windows)

TypeText

TypeText
ÜCRETSİZ
İndir 1.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TypeText, yazı yazarken sıkça kullandığınız cümleleri kopyalarak tekrar yazmak istediğinizde kolayca kopyalayabileceğiniz etkili ve yararlı bir programdır.

TypeText, hafif ve kullanıcı dostu bir yazılım olarak, iş performansınızı arttırmak amacıyla hazırlanan kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Özellikle işleri gereği sıkça yazı yazanlar ve bu yazılar içerisinde gün içerisinde bir çok defa aynı cümleleri kullananların işine yarayacak olan program, sıkça kullandığınız cümleleri kopyalayarak dilediğiniz zaman dilediğiniz metin editörü üzerinde kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Hızlı yükleme işlemi sonrasında program ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Programın arayüzü oldukça basit ve sade. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Hatta daha önce bu tür bir program kullanmamış olsanız bile, TypeText'i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaptığınız işleri bölmeyerek, bildirim alanında sessizce çalışan program ihtiyacınız olduğunda hemen devreye girecektir.

Programı kullanarak çalışırken sıkça yazmak zorunda kaldığınız cümleleri kaydedebilirsiniz. Bu yapmak için program açıkken Ctrl+B tuşlarına basmalısınız. Birden fazla cümle kaydedebilir ve bu cümleleri dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Daha sonra yazı yazarken bu cümleleri kullanmanız gerektiğinde tekrar Ctrl+B yaparak kaydetmiş olduğunuz cümlelerden bir tanesini kullanabilir ve yazı yazmaya devam edebilirsiniz.

İlk başlarda biraz yadırgayabileceğiniz bir program olmasına rağmen, alışınca gerçekten hem zaman tasarrufu sağlayacak hemde işlerinizi hafifletecek olan TypeText'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR