UltraHide

UltraHide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UltraHide, masaüstünüzde yer alan herhangi bir uygulamayı gizleyebileceğiniz veya kilitleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Masaüstü (Çeşitli) kategorimize göz atabilirsiniz.

UltraHide, bilgisayar kullanıcılarının ekranları üzerinde yer alan herhangi bir pencereyi veya uygulamayı şifre koruması yardımıyla gizleyebileceğiniz ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

Program sayesinde masaüstünde çalıştığınız herhangi bir Windows penceresini veya uygulama penceresini gizleyerek, bilgisayarınız başına oturan sizden başka biri tarafından bu pencerelere veya uygulamalara erişilmesini engelleyebilirsiniz.

Oldukça basit bir kurulum işleminin ardından programı ilk kez çalıştırdığınızda, kendi belirleyeceğiniz yönetici parolası yardımıyla gizlediğiniz pencere ve uygulamaları kolayca şifreleyebiliyorsunuz.

Arka planda çalışan UltraHide ile herhangi bir pencerenin üzerindeyken Ctrl + Space klavye kısayolu yardımıyla istediğiniz pencereleri ve uygulamaları kolayca gizleyebilirsiniz. Gizlediğiniz pencereleri ve uygulamaları tekrar aktif hale getirmek için sistem tepsisi üzerinde yer alan ikonlarına çift tıklamalı ve ardından yönetici parolanızı girmelisiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı için etkili bir güvenlik çözümü sunan UltraHide, bilgisayarınız başında olmadığınız zamanlarda sizin için kullanmakta olduğunuz uygulamaları ve web sayfalarını başarılı bir şekilde korumaktadır.

YORUMLAR