Unblock Youtube 1.0.0 (windows)

Unblock Youtube

Unblock Youtube
ÜCRETSİZ
İndir 8.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unblock Youtube, yardımıyla bölgenizde kısıtlanmış olan Youtube videolarını ekstra çaba göstermeden kolayca izlemeye başlayabilirsiniz.

Unblock Youtube, Youtube üzerinde sınırsız erişim imkanına sahip olmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş olan ve TOR ağını kullanan proxy tabanlı bir yazılımdır. Programın amacı ülkenizde erişime engellenmiş veya bölge sınırlamasına takılan tüm videoları zahmetsiz şekilde izleyebilmenize olanak sağlamaktır.

Bir Youtube istemcisi gibi çalışan program, proxyler üzerinden çalıştığı için temelde proxy adreslerinin varlığı ile şartlandırılmış şekilde çalışmaktadır. Program açılışı sırasında rastgele seçilen bu proxyler, Youtube üzerinde anonim olarak dolaşmanızı sağlar.

Program kendi içerisinde yer alan dahili tarayıcı üzerinde proxyleri kullanarak Youtube üzerinde kısıtlamalar olmadan dolaşmanıza ve istediğiniz videoları izlemenize olanak sağlasa da kendi varsayılan tarayıcınız üzerinde aynı işlemi yapmanıza izin vermemektedir.

İlk kez çalıştırdığınız zaman gerekli vekil sunuculara ulaşması biraz zaman alabilecek olan Unblock Youtube, sonrasında daha akıcı ve sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Özel olarak bir proxy seçme şansını kullanıcılara sunmayan program ile gerçekleştirmiş olduğunuz bağlantı olması gerekenden çok daha yavaş ise yapabileceğiniz tek şey programı kapatıp tekrar açarak daha etkili bir proxy sunucusuna bağlanmasını beklemek olacaktır.

Sonuç olarak yaşadığınız ülkede veya bölgede Youtube tarafından sınırlandırılmış içerikleri görüntüleyebileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa, Unblock Youtube sizlere gerçekten etkili bir çözüm sunacaktır.

YORUMLAR