Unbox Demo (windows)

Unbox

Unbox
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unbox bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Unbox oyunculara baş döndürücü bir platfrom tecrübesi yaşatan ve keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir.

90'lı yıllarda oynadığımız oyunlar düşünülerek hazırlanmış bir 2 boyutlu platform oyunu olan Unbox'ta alışılmıştan bir hayli farklı oyun kahramanları karşımıza çıkıyor. Unbox'ta ana kahramanlarımız bildiğimiz karton koliler. Bu karton koliler dünyanın en ileri seviye kargo şirketini oluşturuyorlar. Karton koli şeklindeki kahramanlarımızın yetenekleri ise kendi kendilerini alıcılarına teslim edebilmeleri. Biz de oyunda bu kolilerin kontrolünü devralarak karşımıza çıkan ölümcül engelleri aşmaya ve alıcılarımıza sağ salim ulaşmaya çalışıyoruz.

Unbox'ta oyuncular tropik adalardan buzullara kadar uzanan farklı mekanlarda kargo görevlerine çıkıyorlar. Bu yolculuklarımızda bizi durdurmaya çalışan düşmanlarımız yolumuza tuzaklar kuruyorlar ve bizi yok etmek için mücadele ediyorlar. Bizim de reflekslerimizi kullanarak bu engelleri ve düşmanları atlatmamız gerekiyor.

Unbox bolca aksiyona da yer vermekte. Oyunda suya düşmemeye çalışırken havai fişekler kullanabiiyoruz ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz. Oyunda farklı araçları kullanabilmemiz, uçak üzerinde yolculuk yapabilmemiz ve bolca patlamaya şahit olmamız da mümkün.

Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilmiş Unbox oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.00 GHz çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- Nvidia 9800 GTX veya AMD HD 7750 ekran kartı

- 7 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

ARTILAR

Güzel grafikler ve başarılı fizik hesaplamaları

Farklı multiplayer oyun modları

EKSİLER

YORUMLAR