Undermaster (windows)

Undermaster

Undermaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Undermaster, kendi zindanınızı kurup geliştirmenizi sağlayan, ücretsiz bir tarayıcı oyunudur.

Strateji oyunları arasında hiç kendi zindanınızı oluşturup, yer altının her türden canavarına yuva hazırladığınız bir oyun olmuş muydu? Upjers'in yeni ücretsiz tarayıcı oyunu Undermaster'da kendi kötücül zindanımızı kuruyoruz!

Artık her türden simülasyon veya strateji oyunu görmek mümkün. Örneklerin bile nelere dayandığını biliyorsunuz. Bilgisayar ortamında da birçok zindan oyunu olduğunu düşünürsek, işi daha sade bir yapıya taşıyan ve her yaştan oyuncunun eğlenebileceği bir ortam hazırlayan Undermaster, şimdiye kadar gördüğünüz en ilginç strateji oyunu olabilir.

Her bölümde sekiz farklı zindan odası ile başladığınız bu zindan macerasında hikaye ilerledikçe yeni eşyalar ve tılsımlar elde ediyorsunuz. Zindanınızı yer altındaki canavarlara karşı daha çekici yapmak için tozlar atın, meşaleler yakın veya bir oda dolusu tabut döşeyin! Undermaster'da zindanınızı kimin ziyaret edeceğini gerçekten bilemiyorsunuz Bazen imp'ler, bazen troll'ler; cinlerden kara büyücülere, hatta vampirlere kadar yer altının efendileri zindanınıza uğrayacak!

Tabii böyle söylediğime bakmayın, her ne kadar "canavar" olsalar da pamuk gibi adamlar bunlar. Zindanınıza geldikleri zaman onların yeteneklerini de kullanıp daha hızlı gelişebiliyorsunuz hatta. Bir nevi bu açıdan Undermaster, strateji yönü daha kuvvetli bir oyun diyebiliriz. Diğer türlü sıradan bir tycoon oyunu olabilirdi, ama farklı bölümlerde karşılaşacağınız zorluklarla birlikte işin zevki de artmış oluyor.

Eğer farklı tatta bir strateji oyunu arıyor ve biraz karanlık temalardan hoşlanıyorsanız, Undermaster eğlenceli yapısı ve kolay oynanışıyla size bir üyelik kadar yakın. Yukarıdaki 'Hemen Kaydol!' düğmesinden üretici firmanın sitesine kayıt olup, Undermaster'ı ve daha birçok oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Zindan tasarımları eğlenceli

Farklı bir düşünce

Basit oynanış

EKSİLER

Hikaye geçişleri biraz zayıf

YORUMLAR