UnityPDF

UnityPDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UnityPDF ile PDF dosyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz

Not: Program üreticisi yayın hayatına son verdiği ve programa güncelleme gelmeyeceği için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

UnityPDF kullanıcılara PDF birleştirme, PDF ayırma, PDF şifreleme gibi PDF düzenleme konularında yardımcı olan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF editörüdür.

İş ve okul hayatımızda sıkça kullandığımız PDF dökümanları aracılığıyla CV'ler, ödevler, raporlar ve projeler gibi dökümanlar hazırlamaktayız. Fakat kimi zaman bu dökümanları başka dökümanlarla birleştirmek veya sadece belli bir kısmını ayırarak özel olarak sunmak gerekmektedir. İşte bu gibi durumlarda UnityPDF gibi bir araç ihtiyacımız olan düzenleme seçeneklerini bize sunacaktır.

UnityPDF oldukça sade bir arayüze sahip ve bu yönüyle kullanıcıların gereksiz menülerle boğuşmasını önlüyor. PDF dosyalarını birleştirme işlemi için birleştireceğiniz PDF dökümanlarını program penceresinin üzerine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Bunun yanında bir PDF dosyasının içerisine başka bir PDF dosyasını da UnityPDF aracılığıyla yerleştirebilmeniz mümkün.

UnityPDF kullanıcılara bir PDF dosyasının içerisindeki sayfaları başka bir PDF dosyası olarak kaydetme imkanı veriyor. Bu sayede sadece istediğiniz sayfaları farklı bir PDF dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

UnityPDF sunduğu kullanışlı özellikleri kullanıcılarla ücretsiz olarak paylaşması ve kolay bir kullanım sunması ile öne çıkmakta.

YORUMLAR