Usnip 2.4 (windows)

Usnip

2.4
Usnip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Usnip programını kullanarak kolayca bilgisayarınıza video izleme sitelerinden videolar indirebilirsiniz.

İnternet üzerinden izlediğimiz videolar maalesef bilgisayarlarımızda tutulmuyorlar ve bir defa izlediğiniz videoyu yeniden izlemek istediğinizde bir daha aynı videonun internet bağlantısı üzerinden yüklenmesi gerekiyor. Bu durum ise kotalı internet kullanıcılarının kotalarının dolmasına neden oluyor ve kotasız kullanıcıların ise ağ bağlantısının işgal edilmesine sebep oluyor. Dolayısıyla sık sık tekrar izlenen müzik videoları gibi videoları bilgisayara indirerek onları yeniden indirmekten kurtulmak mecburi hale geliyor.

Usnip programı da bu amaçla kullanılabiliyor ve online videoları çok hızlı ve kolay bir şekilde indirmenizi sağlıyor. Bütün popüler video sitelerini desteklemesi sayesinde neredeyse izlediğiniz her videoyu indirebilirsiniz ancak maalesef yerli video izleme siteleri konusunda bir destek sunmuyor.

Programın desteklediği kayıt formatları şu şekilde:

  • MP3
  • ACC
  • WAV
  • Video

Ayrıca indirmek istediğiniz videonun kalitesini de seçebiliyor ve böylece kotadan tasarruf edebiliyorsunuz. Eğer daha önceden indirdiğiniz bir videoyu indirmek isterseniz karşınıza çıkacak olan uyarı sayesinde bu tip durumlardan kaçınmak da mümkün.

Arayüzünde kafanızı karıştırabilecek hiç bir şey mevcut değil ve direkt olarak amaca yönelik olarak hazırlanmış olduğu için detaylarla ilgilenmeden kullanabilirsiniz.

YORUMLAR