uZip

uZip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uZip, sabit diskiniz üzerinde yer alan arşiv dosyalarını ve sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz basit bir programdır.

Bu program yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görüntülemek için Dosya Sıkıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

uZip, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan arşiv dosyalarını veya sıkıştırılmış dosya formatlarını açabilecekleri ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmış olan yazılım, oldukça kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir.

Kurulum işlemi sonrasında masaüstünüzde oluşturulan uZip kısayol simgesiyle kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz program yardımıyla ZIP, 7Z, RAR, ISO, WIM ve daha birçok sıkıştırılmış dosya formatını kolaylıkla açabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü dışında kendisini doğrudan Windows sağ klik menüsüne de entegre eden program yardımıyla, sadece birkaç tıklamayla sıkıştırılmış dosyalarınızı istediğiniz klasörlere çıkartabilirsiniz.

uZip ile sıkıştırılmış dosyaları açmak için yapmanız gereken şey oldukça kolaydır. Programı çalıştırdıktan sonra açmak istediğiniz sıkıştırılmış dosyayı seçmeli ve sıkıştırılmış dosya içerisinde yer alan dosyaların açılmasını istediğiniz klasörü belirledikten sonra dosyalarınızı dışarı çıkarabilirsiniz.

Sonuç olarak sıkıştırılmış dosyalarınızı ve arşiv dosyalarınızı dışarı çıkarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, uZip'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR