Vanquish (windows)

Vanquish

Vanquish
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vanquish bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Vanquish yenilenerek PC platformuna çıkış yapan TPS türünde bir aksiyon oyunu

Vanquish aslında ilk olarak 2010 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsollarına özel bir oyun olarak yayınlanmıştı. Bu oyunu o dönem bilgisayarlarımızda oynayamamıştık. Aradan geçen uzun sürenin ardından tıpkı Bayonetta gibi Vanquish de PC platformuna özel olarak yenilendi ve oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan Vanquish'de Sam Gideon adlı bir kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız ölümcül robotlara karşı giriştiği savaşta özel bir kıyafet giyiyor. Son teknoloji ürünü olan bu kıyafet kahramanımızın süper yetenekler kazanmasını sağlıyor. Robotlara karşı savaşırken yer çekimine meydan okuyabiliyor ve bir insanın yapmasının mümkün olmadığı hareketleri gerçekleştirebiliyoruz.

Vanquish'in yenilenen versiyonu daha yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip. Bunun yanında oyunun FPS kilidi kaldırılıyor ve Vanquish çok daha yüksek kare hızlarında akıcı bir şekilde oynanabiliyor. İyileştirilen görsel efektler ve PC'ye özel ileri seviye grafik ayarları Vanquish'in yenilenen versiyonunun özellikleri arasında.

Vanquish'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.9 GHz Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 9 uyumlu 1 GB belleğe sahip Nvidia GeForce 460 veya AMD Radeon 5670 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 20 GB boş depolama alanı

YORUMLAR