ViceVersa Free 2.5 (windows)

ViceVersa Free

2.5
ViceVersa Free
ÜCRETSİZ
İndir 3.77 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ViceVersa Free, klasörler arasında senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

ViceVersa Free, bilgisayar kullanıcılarının farklı iki klasör arasında eşleme (senkronizasyon) işlemlerini yerine getirebilmeleri için geliştirilen ücretsiz ve basit bir yazılımdır.

Kendi belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda dosya ve klasörlerinizi eşlemenize de olanak sağlayan program oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü üzerinde yer alan kaynak ve hedef klasör belirleme işlemini yaptıktan sonra, iki klasör arasında yer alan dosyaları otomatik olarak eşleyen program tek yönlü olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda kullanıcılara mükemmel bir dosya yedekleme çözümü de sunan program yardımıyla farklı sürücüler üzerinde yer alan klasörleri seçerek, kaynak klasör üzerinde yer alan dosyalarınızı diğer sürücü üzerinde yer alan klasöre yedekleyebilirsiniz. Hatta hedef klasörü bilgisayarınız üzerine bağlı durumda olan taşınabilir diski bile gösterebilirsiniz.

Klasörlerini eşlemek isteyen kullanıcılara ücretsiz, basit ve oldukça etkili bir çözüm sunan ViceVersa Free'yi denemenizi öneririm.

ViceVersa Free Özellikleri:

  • İki klasör arasında yer alan dosyaları karşılaştırır ve farklı olanları eşler
  • Üç farklı karşılaştırma yöntemi
  • Eşleme öncesi detaylı önizleme
  • Çoklu eşleme yöntemi
  • Elle dosya dosya kopyalama ve silme
  • Ücretsiz ve kolay kullanım