VingoPlay 1.1 (windows)

VingoPlay

1.1
VingoPlay
ÜCRETSİZ
İndir 0.05 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VingoPlay, Youtube üzerinde izleyerek beğendiğiniz videoları kolay ve hızlıca indirmenizi sağlayan yararlı bir bilgisayar programıdır.

VingoPlay, popüler video izleme platformu YouTube üzerinden izleyip beğendiğiniz videoları istediğiniz zaman indirmenizi sağlayan bir yardımcı bilgisayar programıdır.

Diğer Youtube programları gibi çok fazla özelliğe sahip olmamasına rağmen işini oldukça güzel yapan VingoPlay ile ister güldüğünüz ister eğlendiğiniz isterseniz de korktuğunuz tüm videoları indirebiliyorsunuz. İndirmek istediğiniz videoları indirme işlemleri normal dosya indirme işlemleri tamamen aynıdır ve süreci tamamen monitörünüzden kontrol edebilirsiniz.

Sade bir arayüze sahip olan program üzerinde video indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz linkinin linkini kopyalamak. Gerisini program sizin için halledecektir.

Programın en güzel özelliği ise telif hakkı olan videoları tespit ederek indirme işlemi yapmanızı engellemesidir. Bu sayede telif hakkına sahip olan videoları indiremeyerek başınıza herhangi bir sorun gelmesinin önüne geçebilirsiniz. Siz de YouTube'dan istediğiniz videoları indirmek istiyorsanız VingoPlay'i ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR