VingoQR 1.1 (windows)

VingoQR

1.1
VingoQR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VingoQR, bilgisayarınız üzerinden kolay, hızlı ve pratik bir şekilde QR kod oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

VingoQR, bilgisayarlarınızı kullanarak herhangi bir bilgisayar kullanma tecrübesi olmadan kolayca ve bir kaç saniye içerisinde QR kod oluşturabileceğiniz yararlı bir yazılımdır. Programı kullanarak QR kod oluşturmak için bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekmektedir.

Sade bir arayüzü bulunan programa giriş yaptıktan sonra QR kod oluşturmak için bir link veya yazı girmeniz yeterli. Gerekli yazı veya linki girdikten sonra QR kodunuz anında oluşmaktadır. Kullanımı son derece basit olan bu programı ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın yazdırma ve kaydetme özellikleri sayesinde hazırladığınız QR kodlarınız ister yazıcıdan çıktı olarak alabilir, isterseniz bilgisayarınıza kaydederek daha sonra kullanabilirsiniz. Program ile QR kod oluşturmak için internet bağlantınızın olması gerektiğini tekrarlamakta fayda görüyorum. Eğer internete bağlı değilseniz gerekli QR kodunu oluşturamazsınız.

QR kod oluşturmak için ücretsiz bir program arıyorsanız VingoQR programını kullanmanızı tavsiye ederim.