Virginia Demo (windows)

Virginia

Virginia
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virginia bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Virginia eğer polisiye hikayeleri seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir macera oyunu.

Film tadında bir hikayeyle bizi karşılayan Virginia'da Anne Tarver adlı kahramanımzıın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız akademiden yeni mezun olarak FBI'da ajan olmuş ve göreve başlamıştır. Kahramanımızın ilk görevi ise küçük bir çocuğun gizemli ortadan kaybolma hikayesini aydınlatmak ve çocuğu kurtarmak. Kahramanımız Anne bu iş için ortağı Maria Halperin ile birlikte yola çıkıyor ve Virginia adı verilen kasabayı ziyaret ediyor. Biz de ona bu macerada eşlik ediyoruz.

Virginia'da oyun boyunca farklı insanlarla diyalog kurarak ve ipuçlarını toplayarak kaybolan çocuğun izini sürmekteyiz; fakat bu araştırmamız bize daha da çarpıcı bir gerçeği öğrenme imkanı veriyor. Lucas Fairfax Kingdom adlı küçük çocuğun yaşadığı Virginia kasabası garip sırlarda doludur. Kasaba halkı ise bu sırların açığa çıkmasını engellemek için saldırganca davranmaktadır. Bizim yatak odasından kaybolan Lucas'ı bulabilmemiz için Virginia kasabasının sırlarını da öğrenmemiz ve kasaba halkının bizi çevreleyen baskısından kurtulmamız gerekiyor.

Virginia bize oyun hikayesini sinematik bir kurguyla aktarmakta. Bu da oyuna sürükleyici bir yapı kazandırmakta. Kendine has bir grafik stiline sahip olan Virginia'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Virginia Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- AMD Phenom II X4 940 veya Intel Pentium G440 işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip AMD Radeon R7 250 veya Nvidia GeForce GTX 650 ekran kartı

- DirectX 11

- 5 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR