Wargame 1942 (windows)

Wargame 1942

Wargame 1942
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33,626

  • Üretici

    Looki Gaming

Desert Operations’ın yapımcısı Looki’den yepyeni bir online strateji oyunu olan Wargame 1942 ile ikinci dünya savaşlarına katılın.

İnternet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayacağınız Wargame 1942’de kendinize sadece bir kullanıcı hesabı oluşturmanız yeterli. Bilinen en başarılı tarayıcı oyunlarından birisi olan Desert Operations gibi bir yapıma imza atan Looki’nin yeni oyunu Wargame 1942 bizleri modern savaştan geçmişe götürüyor.

Modern savaşlardan sıkılıp geçmişe gitmek isteyen oyun severlere yepyeni bir ikinci dünya savaşını sunan Looki Desert Operations’da sağladığı başarıyı Wargame 1942 ile devam ettirmek istiyor. Bugüne kadar oynadığımız ikinci dünya konulu oyunlarda olayların hep aksiyon tarafına tanık olduk ancak başarılı bir stratejik düzeni bizlere sunan Wargame 1942 ile ikinci dünya savaşında yaşanan ekonomik hareketlenmeler, askeri işlemler, savaşlar hepsi oyun bünyesinde barınmakta.

Oyun saldırı ağırlıklı olacaktır özelliklede rakiplerinizden gelebilecek saldırılar yüzünden fazlasıyla bunalacaksınız ancak bu gibi durumlarda yani saldırıya geçmediğimiz zamanlarda savunma moduna geçebilir ve size karşı yapılan her türden saldırıyı bertaraf edebilirsiniz. Aynı şeyi saldırıya geçtiğiniz zaman yapabilir savunmadaki düşmanlarınıza saldırabilirsiniz.

Wargame 1942’ye yeni başlayan bir oyuncunun saldırı ağırlıklı bir taktik oluşturması tavsiye edilmez ama oyunda ilerleyip seviyesini yükselttikçe kendisine daha yoğun saldırılar gerçekleştirebilen bir ordu kurabilir ve daha verimli sonuçlar elde edebilir. Tamamen taktik ve strateji üzerine kurulu olan Wargame 1942’de en iyi olan kazanacak. Çevrenizde yer alan kaynakları toplayıp onları iyi değerlendirirseniz hızlı gelişmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Hemen ücretsiz bir şekilde üye olup Wargame 1942’yi oynayamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR