Warzone 2100 3.1.2 (windows)

Warzone 2100

Warzone 2100
ÜCRETSİZ
İndir 92.24 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warzone 2100'da nükleer savaş sonrasında dünyayı yeniden kurmaya kararlı birimleri kontrol ediyoruz.

Warzone 2100, nükleer füzelerin dünyayı yok ettiği bir savaşın ardından medeniyeti tekrar inşa etmek isteyen insanoğlunun mücadelesini konu alan bir oyun. Biz de The Project adı verilen bu görevde yer alan askeri kuvvetlerin kontrolünü ele alıyor ve uygarlığı tekrardan kurmaya çalışıyoruz.

Oyun klasik strateji oyunlarından alıştığımız bir atmosfere sahip. İzometrik kamera açısına yer verilen oyunda binaların ve askeri birimlerin tasarımları beklenen kaliteyi karşılamakta zorlanmıyor.

Kontrol mekanizması da bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız türden. Ekranda belli komutları gerçekleştirebilecğeimiz bir panel bulunuyor. Faremizi kullanarak komutları veriyor ve askerleri yönetebiliyoruz.

Oyunda yer alan modlar;

  • Tekli oyuncu modu
  • Çoklu oyuncu modu
  • Kampanya modu

Kampanya modunda oyunun hikayesi üzerinden ilerliyoruz. Kampanya modunda ilermekten sıkılanlar teke tek çatışma senaryolarına katılabilirler. 1999 yılında yayınlanan ve an itibariyle açık kaynak kodu üzerinden geliştirilerin katkılarıyla gelişen Warzone 2100, strateji oyunlarından keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR