Windows Polisher 0.8.0.0 (windows)

Windows Polisher

Windows Polisher
ÜCRETSİZ
İndir 0.35 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Polisher programını kullanarak bilgisayarınızın bakımını yapabilir ve kolayca hızlandırabilirsiniz.

Windows Polisher programı, bilgisayarınızın daha hızlı ve performanslı olarak çalışabilmesi için gereksiz dosyaların silinmesini sağlayabileceğiniz, aynı zamanda internet bağlantınızdaki sorunları da düzeltebilen ve diğer problemlere ilişkin işlemler yapan programlardan bir tanesi.

Programın arayüzü her ne kadar oldukça fazla işleve sahip olsa da olabildiğince basit bir şekilde hazırlanmış ve geçmişte bilgisayarına hiç bakım yapmamış olanlar dahi kullanırken zorlanmayacaklardır. Tüm gereken buton ve işlevlere bir kaç yönetim paneliyle ulaşım mümkün ve böylece hızlı bir şekilde tüm operasyonları tamamlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlarken bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanız öneriliyor ve böylece sistem üzerinde zararı olacak bir işlem gerçekleştirildiğinde geri dönmek mümkün oluyor. Programın içerisinden zaten direkt olarak geri yükleme noktası oluşturabildiğiniz için bu konu pek bir problem olmayacaktır.

Programda gerçekleştirebileceğiniz bazı ince ayarlar sayesinde Windows'un verdiği bazı uyarı pencerelerini açıp kapatabilir, aynı zamanda Windows'un geçici dosyalarını temizleyebilirsiniz. Ayrıca DNS ayarları ve hosts dosyasına ilişkin bazı ayarlamalar ve koruma işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.

Eğer Windows'un bakımını gerçekleştirebilmek ve bilgisayarınızdan daha yüksek performans almak isterseniz programa göz atmayı unutmayın.