WinToUSB 3.3 (windows)

WinToUSB

3.3
WinToUSB
ÜCRETSİZ
İndir 4.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinToUSB ile USB belleğinizden Windows çalıştırabilirsiniz

WinToUSB kullanıcılara USB belleklerine Windows işletim sistemi kurarak USB'den Windows çalıştırma imkanı veren, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir taşınabilir bellekten Windows çalıştırma programıdır.

WinToUSB kullanarak bootable özellikte yani bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak Windows'u başlatacak şekilde Windows USB'leri hazırlayabilirsiniz. Kullanacağınız USB belleği sadece bu iş için kullanabilmenizi sağlayan WinToUSB Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için kurulum medyaları hazırlayabiliyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için dilerseniz Windows kurlum dosyalarının içinde yer aldığı ISO kalıbını kullanabilir, dilerseniz de Windows kurulum CD/DVD'lerini kullanabilirsiniz.

Programın kullanışlı bir yönü Windows 8 ve Windows 8.1 işletişm sistemlerini içeren Windows To Go medyaları hazırlamanıza imkan vermesidir. Bunun anlamı bu medyaları bağladığınız herhangi bir bilgisayarda yüklü işletim sistemi ne olursa olsun Windows 8 veya 8.1 çalıştırabilmenizdir. Tek yapmanız gereken program ile hazırladığınız Windows To Go taşınabilir diskini veya USB belleğini bilgisayarınıza bağlamak ve Windows'u bu medya ile başlatmaktır.

WinToUSB ile Windows medyaları hazırlamak oldukça kolaydır. Programın sihirbaz tabanlı arayüzü size Windows medyası hazırlama işlemleri süresince adım adım eşlik ediyor ve ne yapmanız gerektiği konusunda yardımcı oluyor. Bu sayede menüler arasında kaybolmadan Windows kurulum medyaları hazırlayabiliyorsunuz.