WinZip Self-Extractor 3.1 (windows)

WinZip Self-Extractor

3.1
WinZip Self-Extractor
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21,389

  • Üretici

    WinZip Computing

Sıkıştırma programına ihtiyaç duymadan kendiliğinden açılabilen ZIP dosyaları hazırlayabileceğiniz ve bu dosyalara kurulum gerçekleştirebileceğiniz profesyonel bir program.

WinZip Self-Extractor kendiliğinden açılabilen ZIP dosyaları yaratmanıza olanak sağlayan bir araç. Elektronik dosya dağıtımı konusunda çok ideal bir yöntem olan bu dosyaları yaratmak için kullanacağınız yazılım basit ve sade arayüzü ile her türden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir program.

Bilgisayarda yüklü bir sıkıştırma programına ihtiyaç duymadan açılabilen sıkıştırılmış dosyalar yaratabileceğiniz program kendi sağladığı bir özellik olan opsiyonel olarak bir yükleme veya kurulumu açılma işleminden sonra gerçekleştirebiliyor. WinZip Self-Extractor ünlü sıkıştırma programı WinZip'e dost fakat ayrı lisanslama ile dağıtılan bir program olarak aynı üretici tarafından üretilmiş profesyonel bir yazılım.

Program son sürümü 3.1 ile birlikte gelişmiş sıkıştırma teknolojisi (PPMd) desteği sağlamakta ve ileri seviye şirfeleme anahtarlarını (AES 128bit & 256-bit) desteklemekte.

YORUMLAR