WSCC 2.4.1.5 (windows)

WSCC

WSCC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WSCC programını kullanarak Wİndows sisteminizde bulunan programları etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

WSCC tamamen ücretsiz olarak sunulan ve Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında bulunan programları etkin bir şekilde kontrol etmelerine olanak sağlayan bir yazılım.

Programı tam anlamıyla bir kontrol paneli olarak düşünebiliriz çünkü tek bir merkezden bilgisayar üzerindeki her bir yazılımı kontrol etme şansı sunuyor. WSCC aracılığı ile yüklü olan programların güncellemelerini, çalıştırma işlemlerini veya sistemden kaldırılma işlemlerini pratik bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

WSCC programının bu versiyonu Windows sistem programları ve NirSoft Utilities ile uyum içerisinde çalışıyor. Vaat ettiği işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi ve kullanıcıları karmaşık işlemlerle uğraştırmadan her görevi otomatik olarak tamamlaması programın can alıcı noktaları arasında.

Genellikle sistem araçlarına bilgisayarda istenmeyen sonuçlara yol açmamak için temkinli yaklaşılır fakat WSCC sorunsuz bir şekilde sistem üzerinde düzenlemeler yapabilmemize olanak sağlıyor. Eğer siz de Windows sisteminizde bulunan programlar üzerinde tam kontrole sahip olmak istiyorsanız WSCC'yi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR