Wyzo 3.6.4 (windows)

Wyzo

Wyzo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58,194

  • Üretici

    Wyzo

Torrent yüklemelerinizin ve internet gezintilerinizin keyfini aynı anda tek bir arayüzden gerçekleştirebileceğiniz Firefox tabanlı Wyzo ile 10 kata kadar daha hızlı dosya indirme işlemleri yapabilirsiniz.

Wyzo online medya tecrübenizi optimize etmeye odaklanmış yeni bir internet tarayıcısı. Dosya indirme işlemlerinizi hızlandıran gelişmiş bir download yöneticisine sahip olan Wyzo sahip olduğu torrent desteği ile en hızlı dosya indirme işlemlerini yapmanıza olanak sağlıyor.

En favori medya sitelerinize erişiminizi kolaylaştırmayı amaçlayan ve başaran program medya dosyaları ile ilgili yüklemelerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda tarayıcı üzerindeki akıllı bağlantılar ile arkadaşlarınız sizin keşiflerinizden anında haberdar oluyor.

Artık internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini ve torrent yüklemelerinizi aynı pencere üzerinden yönetebileceğiniz bir arayüz sağlayan Wyzo ile web üzerinde güvenli bir şekilde gezerken en güncel koruma ve güvenlik teknolojileri sizin yanınızda. Firefox çekirdeği ile üretilen bu alternatif web tarayıcısı internet deneyimlerinizi daha basit ve güvenli hale getiriyor ve aradığınız kolaylıkları sağlıyor.

YORUMLAR