XSnap 1.0 (windows)

XSnap

1.0
XSnap
ÜCRETSİZ
İndir 0.87 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XSnap programını kullanarak bilgisayarınızın ekran görüntülerini istediğiniz gibi alabilir ve kaydedebilirsiniz.

XSnap programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz basit ekran görüntüsü yakalama programlarından bir tanesi ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Windows'un kendi ekran görüntüsü alma aracı maalesef yeteri kadar özelleştirme seçeneklerine sahip değil ve bu nedenle kullanıcıların daha özel bir program kullanmaları iyi olacaktır.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve isterseniz ekranınızın tümünü yakalayabilir, isterseniz de belli bölgelerin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Bu işlemler gerçekleştirilirken seçili alanın görünmesi ve manuel olarak düzenlenebilmesi sayesinde tam olarak alınması gereken bölgeleri seçebilirsiniz.

Arka arkaya çok sayıda ekran görüntüsü almak da mümkün ve böylece ekranınızda olup bitenleri yakalarken hiç bir anı kaçırmayacaksınız. Programla birlikte gelen kısayolları beğenmezseniz kendi görüntü yakalama kısayollarınızı da oluşturabilirsiniz.

Programın çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık ya da sorunla karşılaşmak da mümkün değil. Böylece sistem kaynaklarınızı tüketmeden tüm görüntü yakalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sık sık bilgisayarının ekran görüntülerini almak zorunda olanların göz atmaları gereken ücretsiz alternatifler arasında yer alıyor.

YORUMLAR