Yanado (windows)

Yanado

Yanado
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Chrome eklentisi olarak hazırlanmış olan Yanado sayesinde tüm yapılacaklar listelerinizi Gmail hesabınızda tutabilirsiniz.

Yanado, Google Chrome ve diğer Chromium temelli web tarayıcılarda kullanabileceğiniz bir eklenti olarak yayınlanmış durumda ve yapmanız gereken işlerin takibini kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Zira Gmail hesabınız ile uyumlu bir şekilde çalışabilen eklenti, bu sayede direkt olarak e-posta hesabınız içerisinden tüm görev listelerinizi yönetmenize yardımcı oluyor.

Google'ın kendi görev yönetme servisi mevcut ancak bu servisin yeterince kullanışlı olmaması ve entegrasyonunun yetersizliği nedeniyle Yanado'yu daha çok seveceğinize eminim.

Eklentiyi kurduğunuzda Gmail hesabınızla bir bağlantı oluşturuyorsunuz ve daha sonra bu bağlantı neticesinde tüm yapılacaklar listelerinizi Gmail içerisine girebiliyorsunuz. Elbette Google Takvim ile olan entegrasyonu da hiç bir işinizi kaçırmamanızı ve gerekli anlarda bildirimler almanızı sağlıyor.

Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olan eklenti maalesef Chromium tabanlı tarayıcılar haricindeki tarayıcılarda çalışmıyor ve bu nedenle çoklu platformlarda çalışmak isteyen kullanıcılar biraz sorun yaşayabilirler. Fakat sadece Google hizmetlerine ve programlarına dayalı bir çalışmanız varsa kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR