YasaBul 5.5.2 (windows)

YasaBul

YasaBul
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 190.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YasaBul SM, SMMM ve YMM'ler için hazırlanmış, meslekle ilgili tüm Kanun ve bu kanunların Yönetmelik, Tebliğ, Genelge ve Sirküleri ayrıca Danıştay Kararları ve Özelgeleri içeren bir programdır.

YasaBul, internet aramalarını kullanmadan mevzuat takibi yapmak isteyen Mali Müşavir, Yeminli Mali Müşavir ve denetim firmaları için geliştirilen mevzuat takip programı olarak dikkat çekmektedir.

Mevzuat takip sistemi olarak kullanabileceğiniz YasaBul'un en önemli özelliklerinden bir tanesi de günün teknolojik gelişmelerine uyum sağlayarak sürekli olarak güncel kalmasıdır. Bu sayede tüm danıştay kararları, özelgeler, tebliğler ve diğer takip etmek isteyebileceğiniz mevzuatlara internet bağlantınız olmasa bile program sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Mevzuat takip programı içerisinde yer alan gelişmiş arama seçenekleri yardımıyla ihtiyaç duyduğunuz her tür bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan YasaBul, sahip olduğu tüm özellikleri sizlere tek bir Windows penceresi üzerinde sunmaktadır. Böylece işinizi yaparken farklı pencereler arasında kaybolma derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

Yönetmelikler ya da Tebliğler yayınlandıktan sonra hızlı bir şekilde güncellenen yazılım, bu özelliği sayesinde sürekli olarak en güncel verilere ulaşmanıza da olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda tüm güncellemeleri sadece tek tuşla internet üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mevzuat takibi için bir bilgisayar programına ihtiyaç duyuyorsanız, YasaBul'u mutlaka denemenizi öneririz.