Yet Another Cleaner 6.3.78 (windows)

Yet Another Cleaner

Yet Another Cleaner
ÜCRETSİZ
1  
2  
0  
1  
0  
kullanıcı

Yet Another Cleaner, bilgisayarınızı temiz, hızlı ve güvenli tutmanız için gereken tüm araçları bünyesinde barındıran ücretsiz bir bilgisayar yazılımıdır.

Bilgisayarınızı hem güvende, hem hızlı hemde temiz tutup koruyabilmek için bir program arıyorsanız Yet Another Cleaner tam sizin aradığınız program. İçerisinden bir çok yararlı araç barındıran programı kullanarak, bilgisayarınızdaki zararlı program ve dosyaları temizleyebilirsiniz. Herhangi bir nedenle aldığınız hatalarda ise bilgisayarınızın işletim sistemini tamir edebilen Yet Another Cleaner, her bilgisayarda bulunması gereken programlar arasında yer alıyor. Ayrıca programı kullanarak internet tarayıcınıza bulaşmış kötü amaçlı eklentiler olan Delta, V9 ve Qvo6 gibi eklentileri kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda internet tarayıcınızın içerdiği geçmiş bilgi ve verileri temizleyerek özel verilerinizin güvende kalmasını sağlamış olursunuz.

Yet Another Cleaner, güvenlik devi Avira ile yaptığı anlaşmanın ardından Avira'nın virüs tarama motorunu ve çekirdek teknolojisini kullanmaya başladı. Bu sayede Yet Another Cleaner kullanarak bilgisayarınıza sağlam bir güvenlik kalkanı oluşturabiliyorsunuz. Yet Another Cleaner kullanan kullanıcılar zengin bir virüs tanımlama veritabanına ve etkili bir virüs tnaımlama mekanizmasına doğal olarak sahip oluyorlar.

Yet Another Cleaner'ın sahip olduğu sade ve kullanımı kolay arayüz sayesinde programı hiç bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca programın güzel ve modern tasarımı kullanımını daha da eğlenceli hale getirmektedir.

Özellikler:

  • İnternet tarayıcınızın geçmişini ve içerdiği zararlı eklentileri tamamen silerek temiz tutar
  • Ücretsiz ve kullanımı kolay
  • Kayıtlı verileri güvenli bir şekilde temizler
  • Zararlı görünen takip aktiviteleri engeller
  • Bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları tespit ederek onarımını gerçekleştirir
  • Bilgisayarınızda ıvır zıvırları siler ve sürücü güncellemelerini yapar
  • Bilgisayarınızın sorunsuz ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar
  • Zararlı yazılım ve enfeksiyonları siler

Bilgisayarınızın güvenliği ve performansı açısından oldukça yararlı olan Yet Another Cleaner'ı ücretsiz olarak indirerek hemen bilgisayarlarınız kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR