YouTube Jacker 2010.09.21 (windows)

YouTube Jacker

YouTube Jacker
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,168,157

  • Üretici

    Tamindir

YouTube'a hiçbir proxy yazılımı veya tünel sitesi kullanmadan en kolay yoldan erişmek istiyorsanız, bu küçük uygulama dosyasını bilgisayarınızda çalıştırın ve Windows klasörünüzde bulunan hosts dosyanıza erişime açık YouTube ip'l

YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan program ile hiçbir proxy sitesine (ktunnel, vtunnel vb.) uğramadan ya da hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube'a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki "Hosts" dosyasına YouTube.com'a ait erişime açık ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırıp gerekli ayarları bilgisayarınıza kurduktan sonra internet tarayıcınızın tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip, hatta gerekirse tarayıcınızı kapatıp tekrar açarak YouTube.com video sitesini yeniden açmaya çalışın. Artık dilediğiniz zaman dilediğiniz siteye ulaşma özgürlüğüne biraz daha sahip olacaksınız. Ayrıca "Yerel Ağ Bağlantısı" ayarlarınızdaki DNS sunucuları bölümüne de YouTube Jacker'ın bu son sürümüyle birlikte Google DNS sunucu adresleride otomatik olarak yerleşmekte ve ayarlanmaktadır. Artık sahip olduğunuz internet bağlatınızla güvenli ve hızlı bir şekilde web üzerinde dilediğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Önemli! YouTube Jacker, Windows XP/Vista/7'de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.

Öneri : Youtube Jacker dışında kullanabileceğiniz yasaklı sitelere giriş programı olarak Hotspot Shield'i deneyebilirsiniz. 

YORUMLAR