Zumbi Blocks (windows)

Zumbi Blocks

Zumbi Blocks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zumbi Blocks zombilerle savaştığınız bir FPS oyunudur

Zumbi Blocks eğer arkadaşlarınızla birlikte heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek FPS türünde bir online zombi oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan Zumbi Blocks'da kendimizi bir zombi kıyametinin içinde buluyoruz. Karantina altına alınmış bir bölgede hayatta kalabilmek için öncelikle önemli malzemeleri, mermi ve erzakları toplamamız gerekiyor. Ordu zaman zaman karantina bölgesinin farklı noktalarına yardım paketleri bırakıyor. Bu paketleri bulmak için de zombilerin arasından yol almamız gerekiyor. 

Zumbi Blocks'da oyuncular karantina bölgesindeki evleri sığınaklara dönüştürebilmekteler. Bu sığınağınızı operasyonlarınızın merkezi olarak kullanabilmektesiniz. Barikatlar kurarak sığınağınızı güvenli hale getirebiliyorsunuz.

Zumbi Blocks'da farklı silah seçeneklerine sahibiz. Yakın mesafede etkili sopa ve balta gibi silahların yanısıra ateşli silahları kullanabiliyoruz. Zombilerin sayısına göre hangi silahı kullandığımızı belirlemek hayati önem taşıyor. Ayrıca tuzaklar kurarak kendimizi güvene alabilmekteyiz.

Minecraft benzeri grafiklerle gelen Zumbi Blocks'un düşük sistem gereksinimli bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz Dual Core işlemci

- 1 GB RAM

- 512 MB video belleğe ve DirectX 11 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 50 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR