100 Balls 1.2.0.4 (winphone)

100 Balls

100 Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100 Balls, odaklanma ve refleks gerektiren sinir bozucu yapıda tasarlanmamış bir Windows Phone oyunu.

100 Balls, odaklanma ve refleks yeteneklerimizi test eden eğlence dozu yüksek bir Windows Phone oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirip küçük boyutlu olmasıyla çok beklemeden hemen oynayabildiğimiz beceri oyununda huniden dökülen objeleri bardaklara toplamamız gerekiyor. Kulağa basit geliyor ancak bunu yapmak inanılmaz derecede zevkli.

iOS platformunda zirveyi zorlayan 100 Balls, Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkmasa da çok başarılı yani aynı deneyimi sunan kopyası mevcut. Hem görsel hem de oynanış olarak orjinalinden farksız diyebilirim.

Oyuna geçecek olursam, ilk açtığımızda ekranın yukarısında içi farklı objelerle dolu bir huni ve saat yönünde dönen dört adet bardak gözümüze çarpıyor. Amacımız sürekli olarak dönmeye programlanmış bardakların içlerini huniye dokunarak doldurmak. Bu oldukça basit gelebilir ve ilk bölümlerde de böyle. Ancak biraz puan kazanmaya başlayınca bardakların dönme hızı artıyor ve başlarda ağzına kadar doldurduğumuz bardaklar yerini neredeyse boş bardaklara bırakıyor. “Neredeyse boş” dedim çünkü bardakları doldurmama, sonraki turu bekleme gibi bir lüksümüz yok. Boş geçtiğimiz bardaklar oyun alanından çıkıyor.

Oyunun Windows Phone versiyonunda farklı tema ve zorluk seçenekleri bulunmakta. Klasiğin haricinde basketbol ve futbol sahasında oynayabiliyor, zorluğu kolay ve çok zor (çılgın adını vermişler.) olarak ayarlayabiliyoruz.

YORUMLAR