3 6 0 2.0.0.0 (winphone)

3 6 0

3 6 0
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 6 0, Windows Phone telefonunuzda reflekslerinizi geliştirmek için oynayabileceğiniz oyunlardan biri.

3 6 0, retro görselleriyle dikkat çeken eğlence dozu yüksek beceri oyunlarından One More Line oyunundan esinlenerek hazırlanmış, sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan refleks geliştirme oyunları arasında. Boş vakitlerde kafa yormadan zaman geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız 3 6 0’ı denemenizi tavsiye ederim.

Daha önce One More Line oyununu keyif alarak oynadıysanız aynı oynanışı farklı konseptte sunan 3 6 0’ı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Uzun süreli oynanışta dahi gözü yormayan son derece basit görsellerle bizleri karşılayan 3 6 0 oyununda 360 derece dönebilen hareketli çemberler üzerinden atlayarak ilerlemesi gereken ufak bir çemberi kontrol ediyoruz. Üzerinde gözü olan çemberimizi hareket ettirmek için özel bir çaba sarf etmemiz gerekmiyor; ekrana dokunduğumuz an kendiliğinden son hız ilerlemeye başlıyor. Ancak çemberimizi ilerletmek için belli aralıklarla dizilmiş hareketli büyük çemberlere tutundurmamız gerekiyor. Tutunduğumuz çemberler 360 derece dönecek şekilde tasarlandığından ilerlemek son derece dikkat ve harika refleks gerektiriyor. Dikkat dağınıklığınız varsa, reflekslerinize güvenmiyorsanız bu oyunu açtığınız gibi kapatacağınızın garantisini verebilirim.

Cihazımızı yatay ve dikey konumda tutarak oynamamıza izin verilen oyunda kolay, orta ve zor olmak üzere üç farklı zorluk düzeyi mevcut. Refleklerinize güveniyorsanız doğrudana zorda oynamanızı tavsiye ederim. Eğer daha önce benzer bir oyun oynamadıysanız kolaydan başlamanız oyuna alışmanız açısından en iyi seçenek olacaktır.

Koyu ve açık tema seçenekleri sunarak günün her anında gözü yormadan rahatlıkla oynama imkanı tanıyan 3 6 0’ı boş zaman oyunları listenize almanızı tavsiye ederim.